Česká republika - ČEŠTINA VYBERTE ZEMI

NOVÉ PŘÍSTUPY, NOVÉ NÁPADY

Díky investicím do výzkumu jsme schopni objevovat léky, které pomáhají řešit nejnaléhavější zdravotní potřeby pacientů. Naše portfolio špičkových léků, dobré znalosti klíčových oblastí zdravotnictví a silná základna perspektivních sloučenin nám umožňují pomáhat pacientům na celém světě. 

Pomáháme pacientům

Základním pilířem podnikání společnosti AbbVie, jakožto globální biofarmaceutické společnosti, je inovace. Zaměřujeme se na vývoj léků, které mohou pacientům přinést významný klinický efekt – například žloutenka typu C, neurologie, imunologie, onkologie, chronické onemocnění ledvin a zdraví žen.

Vědecká inovace společnosti AbbVie je založena na pozoruhodných průlomových objevech. Naši vědci objevili první léky na léčbu infekce HIV, které pomáhají zlepšovat prognózu řady pacientů postižených touto chorobou. Naše práce na poli imunologie pomohla zlepšit kvalitu života pacientům s revmatoidní artritidou, psoriázou, Crohnovou chorobou a výzkum v těchto oblastech dále pokračuje.


PARTNERSTVÍ JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ

Uvědomujeme si, že nejdůležitější lékařské objevy byly výsledkem společného výzkumu. Abychom nalezli pro pacienty novou léčbu, hledáme perspektivní výzkumné týmy uvnitř i vně společnosti AbbVie. Navazujeme spolupráci se sobě rovnými společnostmi, s univerzitami a nevládními organizacemi, protože víme, že společnými silami dokážeme dosáhnout lepších výsledků.
 

focusimg2_03

OBLASTI ZAMĚŘENÍ

Naše hlavní terapeutické oblasti jsou zaměřeny na léčbu žloutenku typu C (HCV), neurologii, imunologii, onkologii, onemocnění ledvin a zdraví žen.

Přečtěte si víc »

focusimg_02

PRODUKTY VE VÝVOJI

Snažíme se vyvinout nové sloučeniny na jejichž základě budeme schopni úspěšně léčit pacienty. 

focusimg_03

VÝZKUM A VÝVOJ

Zaměřujeme se na oblasti, kde máme šanci vyvinout učinější léčbu.

Seznamte se s naším procesem »

Opouštíte webové stránky abbvie.cz

Společnost AbbVie již dále nenese odpovědnost za obsah ani funkčnost internetových stránek jiných subjektů.
 

Přejete si opustit tyto stránky? 

Konec abbvie.cz

Upozornění při opouštění stránek

Stisknutím "ANO" opustíte webové stránky www.abbvie.cz

Společnost AbbVie již dále nenese odpovědnost za obsah ani funkčnost internetových stránek jiných subjektů.

Přejete si opustit tyto stránky?