Skip to main content

Naše strategie

Zaměřujeme se na udržitelný růst a řešení nejnaléhavějších globálních zdravotních výzev. 

Naše mise zůstává stále stejná

Spojení cílených inovací a obchodních možností nám umožňuje přinášet na trh produkty, které se od jiných odlišují a které nabízejí výhody pacientům i poskytovatelům zdravotní péče. Naši zaměstnanci po celém světě mají společné poslání – hledat řešení, která mají významný přínos pro pacienty.  

Poslání AbbVie:

Vytvořit inovativní specializovanou biofarmaceutickou společnost zaměřenou na pacienty, která svými vynikajícími výsledky a neustálým vývojem nových inovativních léků dosahuje udržitelné a nejvyšší možné výkonnosti. 

Naše zaměření

Neustále vyvíjíme nové inovativní léky

Inovativní léčivé přípravky jsou významným přínosem pro pacienty, dosahují klinických výsledků odlišujících je od jiných přípravků a mají ekonomickou hodnotu. Do roku 2020 plánujeme uvést na trh
20 nových léků či indikací, které zvýší standardy léčby a výrazně pomohou řešit nenaplněné zdravotní potřeby.

Zjistěte více o našem vývoji. 

 

Zlepšujeme dostupnost našich léků

Naše přední postavení na trhu nám umožňuje neustále přinášet naše léky pacientům po celém světě. Klíčem k úspěchu je naše vysoká výkonnost. 

Zjistěte více o našich finančních výsledcích.

 

Trvale zlepšujeme naši firemní kulturu

Naší strategií je přilákat a rozvíjet nejlepší talenty, a to prostřednictvím kultivace kultury inovací, které mají významný dopad na kvalitu života pacientů. 

Zjistěte, jaké je pracovat v AbbVie. 

"Strategií AbbVie je přinášet inovativní léčivé přípravky, které mají významný dopad na lidské životy. To je důvodem, proč jsme úspěšní a schopní vytvářet hodnotu jak pro naše pacienty, tak pro naše akcionáře."

Richard A. Gonzalez, předseda představenstva a výkonný ředitel