Skip to main content

AbbVie ve světě

Jako zaměstnanec AbbVie se můžete zapojit do inovací, spolupracovat s různými týmy, podílet se na programech pro pacienty a rozvíjet svou kariéru.

Příležitosti v 5 regionech a více než
70 zemích světa

Jsme globální společnost rozdělená do pěti regionů, z nichž každý nabízí široké spektrum příležitostí. Díky našemu globálnímu působení si v AbbVie můžete vybudovat mezinárodní kariéru.

Hledat ve všech pracovních nabídkách 
Zařaďte se mezi naše talentované kolegy 

Spojené státy americké

Naše centrála sídlí v North Chicago ve státě Illinois v USA. Nabízí skvělé pracovní příležitosti při vývoji a uvádění moderních léků a terapií pro některá z nejzávažnějších onemocnění na světě na trh. V North Chicago také sídlí naše výzkumné a vývojové centrum a provozní
a obchodní týmy. Možnosti nabízených pracovních pozic jsou nekonečné – od analytiků a vědců až po stratégy a marketéry.

AbbVie rozšiřuje své onkologické centrum na západním pobřeží USA do tří míst v zátoce u San Francisca (Redwood City, South San Francisco a Sunnyvale), kde se  soustředí na výzkum a vývoj nových onkologických terapií. V těchto třech pobočkách pracuje více než
1 000 vědců, lékařů a produktových vývojářů s bohatými zkušenostmi
v oboru. Ve výzkumu a vývoji nových onkologických léků kombinují své odborné znalosti v oblasti imunoonkologie, kmenových buněk
a buněčné signalizace s vědomostmi o bispecifických protilátkách, konjugátech protilátka-lék (ADC) a technologiích kovalentních inhibitorů.
AbbVie má také vývojové centrum v Massachusetts, kde pracuje téměř 900 zaměstnanců. Centrum biologického výzkumu ve Worcesteru se zabývá výzkumem biologických léků pro imunologii i vývojem a výrobou biologik. V roce 2016 jsme v biotechnologickém koridoru v Cambridge ve státě Massachusetts otevřeli výzkumné centrum Foundational Neuroscience Center (FNC) o velikosti téměř 4 000 m2. V něm zkoumáme biologické mechanismy zodpovědné za neurodegenerativní onemocnění.

Latinská Amerika

Náš latinskoamerický region tvoří velkou část AbbVie. Je rozdělen na dva podregiony a tři samostatné země. Severní latinskoamerický region zahrnuje podregion Andy (Kolumbie, Peru a Ekvádor), Venezuelu se Střední Amerikou a Karibik. Jižní region zahrnuje Argentinu, Chile a Uruguay. Mezi samostatné země patří Mexiko, Brazílie a Portoriko. V regionu Latinská Amerika jsou rovněž tři nejmodernější výrobní závody sídlící v Portoriku. Vzhledem k rychlému rozvoji tohoto regionu je zde široké portfolio pracovních pozic a příležitostí.

Západní Evropa a Kanada

Region Západní Evropa a Kanada zahrnuje 19 zemí s jedinečnou kulturou. Je co do počtu zaměstnanců druhý největší a nabízí široké spektrum kariérních příležitostí. K regionu je přiřazena také Kanada, jejíž zdravotnický systém je velmi podobný systémům v ostatních zemích regionu.
Naše integrované výrobní centrum v Ludwigshafenu v Německu je největším centrem výzkumu a vývoje AbbVie mimo území USA. Má
1 900 zaměstnanců a zajišťuje všechny fáze výzkumu, vývoje a výroby léků. V tomto regionu také sídlí další nejmodernější výrobní závody – tři v Irsku a jeden v Itálii.

Východní Evropa, Střední východ a Afrika

Region Východní Evropa, Střední východ a Afrika je tvořen třemi subregiony: Rusko a Společenství nezávislých států (SNS), střední a východní Evropa a Střední východ a Afrika. Rozprostírá se přes 12 časových pásem a je v něm mnoho kulturních rozdílů, proto pracovní pozice v tomto regionu nabízejí jedinečné příležitosti v rozmanitém a rychle se měnícím prostředí.

Japonsko, Asie a Tichomoří

Region Japonska, Asie a Tichomoří se rozprostírá přes dva kontinenty
a má 14 poboček. V centrále regionu v Singapuru jsou soustředěny regionální i korporátní aktivity a nově výrobní centrum zaměřené na malé molekuly a biologickou léčbu. Jedno z našich globálních vývojových center sídlí v Tokiu.