Skip to main content

Pro pacienty


Stránky jsou určené pacientům s revmatoidní artritidou, kteří zde najdou základní informace o nemoci, léčbě k cíli, remisi, ale také dotazník kvality života, praktického průvodce rozhovorem s lékařem či videa s příběhy pacientek, které díky vhodné léčbě a aktivní komunikaci s lékařem dnes žijí život s RA prakticky bez jakýchkoliv omezení.


Stránky pro pacienty s lupénkou nabízejí jednoduchý test na zjištění rozsahu onemocnění i možnost objednat se přímo k lékaři – specialistovi na léčbu lupénky v blízkosti svého bydliště. Nechybí základní informace o onemocnění, články či odkaz na aplikaci Lupénka.


Stránky o onemocnění hidradenitis suppurativa (HS) nabízí pacientům mnoho potřebných informací o této málo známé nemoci, jejích příznacích i současných možnostech léčby. Inspirací pro ostatní mohou být příběhy pacientů, kteří se o svou životní cestu s nemocí podělili veřejně. Součástí stránek je také seznam odborných pracovišť pro léčbu HS či užitečné rady, jak co nejlépe zvládnout každodenní život s hidradenitidou.


Web pro pacienty s atopickým ekzémem (atopickou dermatitidou, AD), na kterém najdou potřebné informace o nemoci a nových možnostech léčby, pohled odborníka – dermatologa na současné možnosti léčby a management nemoci, kontakty na centra biologické léčby či inspirativní příběhy pacientů, kterým se podařilo díky aktivní komunikaci s lékařem a vhodné léčbě dostat nemoc pod kontrolu. Na webu je k dispozici několik nástrojů, které pacientům pomohou připravit se na další konzultaci u dermatologa, aby krátký čas strávený v ordinaci využili efektivně a na nic důležitého nezapomněli.


Stránky o žloutence (hepatitidě) typu C poskytují ucelené informace o tomto nakažlivém onemocnění, způsobech nákazy i současných možnostech léčby. Zájemci zde najdou kontakty na místa, kde je možné se nechat otestovat, včetně detailního popisu průběhu testování a videoukázky z praxe. Součástí stránek jsou videa s příběhy lidí, kteří se díky moderní léčbě žloutenky C zcela zbavili.