Skip to main content

Pro pacienty


Stránky jsou určené pacientům s revmatoidní artritidou, kteří zde najdou základní informace o nemoci, léčbě k cíli, remisi, ale také dotazník kvality života, praktického průvodce rozhovorem s lékařem či videa s příběhy pacientek, které díky vhodné léčbě a aktivní komunikaci s lékařem dnes žijí život s RA prakticky bez jakýchkoliv omezení.


Stránky pro pacienty s lupénkou nabízejí jednoduchý test na zjištění rozsahu onemocnění i možnost objednat se přímo k lékaři – specialistovi na léčbu lupénky v blízkosti svého bydliště. Nechybí základní informace o onemocnění, články či odkaz na aplikaci Lupénka.


Stránky o onemocnění hidradenitis suppurativa (HS) nabízí pacientům mnoho potřebných informací o této málo známé nemoci, jejích příznacích i současných možnostech léčby. Inspirací pro ostatní mohou být příběhy pacientů, kteří se o svou životní cestu s nemocí podělili veřejně. Součástí stránek je také seznam odborných pracovišť pro léčbu HS či užitečné rady, jak co nejlépe zvládnout každodenní život s hidradenitidou.


Stránky jsou určené pacientům, které trápí bolavá záda. Najdou zde nejdůležitější informace o bolesti zad a jejích příčinách, diagnostice a léčbě. Součástí stránek jsou cviky, které pomohou ulevit od bolesti, či jednoduchý test, který poodhalí možnou příčinu bolesti zad a doporučí, na jakého odborníka se obrátit.  


Stránky o žloutence (hepatitidě) typu C poskytují ucelené informace o tomto nakažlivém onemocnění, způsobech nákazy i současných možnostech léčby. Zájemci zde najdou kontakty na místa, kde je možné se nechat otestovat, včetně detailního popisu průběhu testování a videoukázky z praxe. Součástí stránek jsou videa s příběhy lidí, kteří se díky moderní léčbě žloutenky C zcela zbavili.