Skip to main content

Ocenění

Naše práce mluví za nás. Jsme hrdí na ocenění, která dostáváme.

Diverzita, vedení a zapojení zaměstnanců

Naše ocenění

Společnost AbbVie Česká republika získala v červnu 2022 prestižní ocenění Great Place to Work®, které je založeno na hodnocení firemní kultury jejími zaměstnanci.

V letech 2013 a 2016 se opakovaně stala podle studie Aon Best Employers nejlepším zaměstnavatelem roku v kategorii malé a střední firmy. Hlavním kritériem pro udělení tohoto titulu bylo hodnocení personální politiky a praktik společnosti jejími vlastními zaměstnanci.

"Ocenění Great Place to Work®  je pro nás jasným signálem, že se ve vytváření naší firemní kultury ubíráme správným směrem. Děkuji všem našim zaměstnancům, kteří se průzkumu účastnili a přispěli tak k tomuto skvělému výsledku. Úspěchu jsme dosáhli především díky naší týmové spolupráci, zodpovědnosti a vysoké motivovanosti."

MUDr. Branislav Trutz, generální ředitel AbbVie Česká republika a Slovensko.

Společenská odpovědnost

Naše ocenění

Za naše aktivity v rámci společenské odpovědnosti jsme získali řadu globálních ocenění. 

Zjistěte více 

Oborová ocenění

Naše ocenění

Naše projekty opakovaně uspěly v oborových soutěžích, a to nejen mezi lokální konkurencí, ale i na poli mezinárodním. Za osvětovou kampaň o hepatitidě C jsme v roce 2015 získali 1. místo v prestižní soutěži Sabre Awards EMEA v kategorii Consumer Health. V roce 2015 a 2018 byly naše tři komunikační kampaně oceněny Českou cenou za Public Relations.