Skip to main content

Ocenění

Naše práce mluví za nás. Jsme hrdí na ocenění, která dostáváme.

Diverzita, vedení a zapojení zaměstnanců

Naše ocenění

AbbVie Česká republika získala v roce 2023 již podruhé prestižní certifikaci Great Place to Work®, kterou jsou oceňovány společnosti s výbornou firemní kulturou. Mezinárodní organizace Great Place to Work ji uděluje zaměstnavatelům na základě anonymního dotazníkového šetření mezi jejich zaměstnanci.

„Jsem velmi potěšen, že jsme získali již podruhé ocenění Great Place to Work, které vychází ze zpětné vazby od našich zaměstnanců. Tento významný úspěch je odrazem naší dynamické, inkluzivní firemní kultury, která se promítá do všech aspektů naší práce – do týmové spolupráce, vzájemné komunikace i způsobů hledání inovativních řešení, která přispívají ke zlepšení standardů péče o pacienty. Ocenění je pro nás závazkem, abychom i nadále pokračovali ve vytváření co nejlepšího pracovního prostředí, v němž se naši zaměstnanci budou cítit spokojeni a vysoce motivovaní.“

Antonio Della Croce, generální ředitel AbbVie Česká republika a Slovensko

V minulých letech se podle studie Kincentric Best Employers opakovaně stala AbbVie Česká republika také nejlepším zaměstnavatelem roku v kategorii malé a střední firmy.

Společenská odpovědnost

Naše ocenění

Za naše aktivity v rámci společenské odpovědnosti jsme získali řadu globálních ocenění. 

Zjistěte více 

Oborová ocenění

Naše ocenění

Naše projekty opakovaně uspěly v oborových soutěžích, a to nejen mezi lokální konkurencí, ale i na poli mezinárodním. Za osvětovou kampaň o hepatitidě C jsme v roce 2015 získali 1. místo v prestižní soutěži Sabre Awards EMEA v kategorii Consumer Health. V roce 2015 a 2018 byly naše tři komunikační kampaně oceněny Českou cenou za Public Relations.