Česká republika - ČEŠTINA VYBERTE ZEMI

ZAMĚŘENÍ NA POTŘEBY PACIENTŮ

Náš výzkum a vývoj je zaměřen na pacienty. Jak jsou v současnosti uspokojovány potřeby pacientů? Jak můžeme zlepšit možnosti jejich léčby? Jak se můžeme dopracovat lepších výsledků? Našim cílem je pomáhat pacientům zlepšovat jejich zdraví a kvalitu jejich života.

focusimg1_03

Náš výzkum a vývoj je zaměřen na základní skupinu terapeutických oblastí, ve kterých jsme prokázali odbornost a kde věříme, že můžeme být úspěšní. Naš výzkum je zaměřen na oblasti léčby žloutenky typu C (HCV), neurologii, imunologii, onkologii, onemocnění ledvin a zdraví žen.


Hepatologie

Náš antivirový program je zaměřen na vývoj nejmodernější léčby pro pacienty trpící chronickou virovou hepatitidou typu C (HCV). Toto onemocnění je celosvětovým zdravotním, sociálním i ekonomickým problémem. Globálně je virem hepatitidy typu C infikováno asi 180 milionů osob, což jsou zhruba 3 % světové populace. Nebezpečí chronické virové hepatitidy C spočívá především v tom, že vede k zánětu jater s možným přechodem do cirhózy s řadou komplikací (selhání jater, hepatocelulární karcinom) a je celosvětově jednou z hlavních příčin transplantace jater. Vědcům společnosti AbbVie se podařilo vyvinout přelomový pangenotypový režim bez ribavirinu, který kombinuje dvě nová přímo působící antivirotika inhibující proteiny nezbytné pro replikaci viru hepatitidy C a který je určen pro pacienty všech genotypů (GT1-6).


Neurologie

Společnost AbbVie se věnuje inovativnímu výzkumu, který je zaměřen na neurodegenerativní poruchy, jako je Alzheimerova choroba, roztroušená skleróza a Parkinsonova nemoc. V květnu roku 2016 jsme v Cambridge v americkém státě Massachusetts otevřeli rozsáhlé výzkumné centrum Foundational Neuroscience Center (FNC), kde se naši vědci věnují výzkumu biologických mechanismů, které jsou příčinou neurodegenerativních onemocnění. Snažíme se identifikovat nové terapeutické možnosti, které by pacientům s těmito chronickými chorobami přinesly úlevu a pomohly jim tak zlepšit celkovou kvalitu života.


Imunologie

Abbvie se v oblasti imunologie již přes dvacet let řadí mezi přední světové experty. Máme za sebou bohaté zkušenosti s vývojem jedinečných technologií, velký důraz klademe na inovativní vývoj a výzkum nových terapií, které pomáhají pacientům na celém světě zlepšovat kvalitu života. V současné době máme v této oblasti přes 150 klinických studií, které probíhají ve více než 50 zemích světa. Ve fázi I., II. a III. klinického testování máme celkem 6 nových molekul, které mohou v budoucnu představovat pro pacienty velkou naději i proto, že pro velkou část pacientů trpící autoimunitními onemocněními je k dispozici pouze omezené množství terapeutických možností.


Onkologie

V oblasti onkologie úzce spolupracujeme s vědci, lékaři, stakeholdery z oboru i s pacientskými organizacemi na vývoji nových léků, které přinášejí průlomová řešení v léčbě a které onkologicky nemocným lidem na celém světě významně zlepší kvalitu života. Výzkum a investice do inovativních technologií umožňují společnosti AbbVie uplatňovat přelomový přístup v léčbě nejvíce rozšířených, ale i raritních a těžce léčitelných typů rakoviny. Kromě již zavedených léčebných terapií máme ve výzkumu i několik nových molekul, které jsou prověřovány v téměř 200 klinických studiích a jsou určeny pro léčbu 20 různých typů onkologických onemocnění.


Onemocnění ledvin

Chronické onemocnění ledvin (CKD) postihuje jen v USA a Evropě okolo 50 milionů lidí. Stoupající počet pacientů s CKD je důsledkem narůstajícího počtu pacientů s diabetem (cukrovkou), obezitou a hypertenzí (vysokým krevním tlakem). Nové molekuly, které společnost AbbVie v této oblasti vyvíjí, jsou zaměřeny na potenciální způsoby léčby CKD a akutního poškození ledvin, ke kterým dochází v důsledku komplikací při rozsáhlých chirurgických zákrocích.


Zdraví žen

Společnost AbbVie se v současnosti zaměřuje na vývoj sloučeniny proti endometrióze a děložním fibroidům, které postihují miliony žen na celém světě. Obě tyto nemoci jsou poměrně běžné a jsou spojeny s celou řadou příznaků včetně bolesti a neplodnosti. Vzhledem k tomu, že současná léčba těchto onemocnění není dostatečně účinná, je naší prioritou vyvinout v této oblasti průlomové řešení v léčbě.

Opouštíte webové stránky abbvie.cz

Společnost AbbVie již dále nenese odpovědnost za obsah ani funkčnost internetových stránek jiných subjektů.
 

Přejete si opustit tyto stránky? 

Konec abbvie.cz

Upozornění při opouštění stránek

Stisknutím "ANO" opustíte webové stránky www.abbvie.cz

Společnost AbbVie již dále nenese odpovědnost za obsah ani funkčnost internetových stránek jiných subjektů.

Přejete si opustit tyto stránky?