Česká republika - ČEŠTINA VYBERTE ZEMI

ZAMĚŘENÍ NA POTŘEBY PACIENTŮ

Náš výzkum a vývoj je zaměřen na pacienty. Jak jsou v současnosti uspokojovány potřeby pacientů? Jak můžeme zlepšit možnosti jejich léčby? Jak se můžeme dopracovat lepších výsledků? Našim cílem je pomáhat pacientům zlepšovat jejich zdraví a kvalitu jejich života.

focusimg1_03

Náš výzkum a vývoj je zaměřen na základní skupinu terapeutických oblastí ve kterých jsme prokázali odbornost a kde věříme, že můžeme být úspěšní. Naš výzkum je zaměřen na oblasti léčby žloutenky typu C (HCV), neurologii, imunologii, onkologii, onemocnění ledvin a zdraví žen.


ZAMĚŘENÍ NA ZÁVÁŽNÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

Virus žloutenky typu C (HCV)

Náš antivirový program je zaměřen na vývoj léčby žloutenky typu C (HCV), nemoci, která postihuje více než 170 milionů lidí na celém světě a přibližně 4 miliony osob se každoročně nově nakazí. Infekce virem HCV může potenciálně způsobit dlouhodobé komplikace. Vědci společnosti AbbVie pracují na změně současných léčebných postupů zkoumají nový léčebný režim bez využití interferonů pro pacienty s HCV genotypu 1. V pokročilém stavu vývoje máme několik sloučenin proti HCV včetně proteázy, nenukleosidní polymerázy a inhibitorů NS5A.


Neurologie/bolest

Provádíme inovativní výzkum sloučenin, které se zaměřují na receptory v mozku. Tyto receptory pomáhají regulovat bolest, náladovost, paměť a další neurologické funkce. Máme celou řadu sloučenin v raném i pokročilém stádiu výzkumu ve studiích prováděných na lidech určených k léčbě nemocí jako schizofrenie, chronické bolesti, Alzheimerovy nemoci, Parkinsonovy nemoci a roztroušené sklerózy (MS) – všechny tato onemocnění postihují miliony lidí na celém světě.


Imunologie

Vědecké zkušenosti společnosti AbbVie s našimi biologickými anti-TNF slouží jako pevná základna pokračujícího vývoje v oblasti imunologie. Společnost AbbVie zkoumá celou řadu dalších indikací včetně spondyloartropathie, hnisavé hydradenitidy a uveitis, všechny jsou v pokročilém stádiu vývoje. Naše rané vývojové programy jsou zaměřeny na výzkum cílených orálních terapií i biologických léků. Vědci společnosti AbbVie jsou inovátory na poli léčby s využitím protilátek, s výzkumem a vývojem patentovaných protilátek Dual-Variable Domain (DVD-Ig), které umožňují vytvářet kombinaci biologických léčiv a současně se zaměřit na více drah, které jsou odpovědné za progresi onemocnění.


Onkologie

Náš onkologický výzkum je zaměřen na výzkum a vývoj cílených terapií, které blokují procesy, které rakovina potřebuje k přežití. Zkoumáme přístupy s využitím malých i velkých molekul a náš interní výzkum spolupracuje napříč odvětvím, s akademickým světem a vládními úřady. Postup onkologického výzkumu společnosti AbbVie zahrnuje sedm nových molekul v klinických zkouškách, které jsou vyhodnocovány ve studiích zaměřených na více než 15 různých druhů rakoviny a nádorů včetně některých nejrozšířenějších a velmi obtížně léčitelných druhů rakoviny jako je mnohočetný myelom a chronická lymfocytická leukémie.


Onemocnění ledvin

Chronické onemocnění ledvin (CKD) postihuje jen v USA a Evropě okolo 50 milionů lidí. CKD je na vzestupu jako důsledek vzrůstajícího počtu pacientů s cukrovkou, obezitou a hypertenzí. Postup péče o pacienty s chorobami ledvin společnosti AbbVie zahrnuje potenciální terapie CKD, akutního úrazu ledvin, komplikace rozsáhlého chirurgického zákroku, které každoročně postihují 1,2 milionu lidí.


Zdraví žen

Společnost AbbVie se v současnosti zaměřuje na vývoj sloučeniny proti endometrióze a děložním fibroidům, které postihují na celém světě více než 16 milionů žen. Obě tyto nemoci jsou poměrně běžné a jsou spojeny s celou řadou příznaků včetně bolestí a neplodnosti. Protože na tyto nemoci nebyl zatím vynalezen účinný lék, máme šanci toto změnit.

Opouštíte webové stránky abbvie.cz

Společnost AbbVie již dále nenese odpovědnost za obsah ani funkčnost internetových stránek jiných subjektů.
 

Přejete si opustit tyto stránky? 

Konec abbvie.cz

Upozornění při opouštění stránek

Stisknutím "ANO" opustíte webové stránky www.abbvie.cz

Společnost AbbVie již dále nenese odpovědnost za obsah ani funkčnost internetových stránek jiných subjektů.

Přejete si opustit tyto stránky?